Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 12.07.2024
09:00
Σταλ Ρζεσζόφ
(Πολωνία)
Σταλ Μίελετς
(Πολωνία)
0 - 5
(0 - 2, 0 - 3)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Rzeszow |
| Εκτός έδρας: |
Mielec |
| Απόσταση: |
49.6 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.28 |
3.55 |
1.93 |
12 |
|
|
|
1.80 |
1.30 |
| 31% |
31% |
38% |
1.29 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.00 |
|
|
|
1.51 |
2.39 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 80% |
20% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Τελευταίες 4 απευθείας αγώνες
|
2023-11-17 |
Σταλ Μίελετς
|
1 - 1 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2023-07-15 |
Σταλ Μίελετς
|
3 - 2 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2023-03-24 |
Σταλ Μίελετς
|
1 - 1 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2022-11-25 |
Σταλ Μίελετς
|
1 - 0 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
2 |
2 |
|
3 |
1 |
1 |
| 0% |
50% |
50% |
|
75% |
25% |
25% |
Σταλ Ρζεσζόφ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
3 - 1 |
Χάπ. Μπίερ Σέβα
|
|
2024-06-29 |
Ρακόφ
|
5 - 1 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-05-26 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
1 - 2 |
Πολόνια Βαρσοβίας
|
|
2024-05-18 |
Λέτζνα
|
1 - 3 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-05-11 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
4 - 2 |
Τερμάλιτσα Μ-Μ.
|
|
2024-05-04 |
Κατόβιτσε
|
8 - 0 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-04-27 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
4 - 2 |
Λέχια Γκντανσκ
|
|
2024-04-23 |
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιεκ
|
0 - 1 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-04-19 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
2 - 2 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
|
2024-04-12 |
Ρεζόβια Ρζεσζόφ
|
0 - 2 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-04-07 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
2 - 0 |
Προύσζκοφ
|
|
2024-04-02 |
Πλοκ
|
1 - 2 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
11 |
9 |
7 |
| 67% |
8% |
25% |
|
92% |
75% |
58% |
Σταλ Μίελετς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-06 |
Λόντζ
|
3 - 1 |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-06-29 |
Σταλ Μίελετς
|
0 - 1 |
Σαντέτσια
|
|
2024-06-26 |
Σταλ Μίελετς
|
2 - 2 |
Ρεζόβια Ρζεσζόφ
|
|
2024-05-25 |
Λόντζ
|
3 - 2 |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-05-17 |
Σταλ Μίελετς
|
0 - 0 |
Στσζέτσιν
|
|
2024-05-11 |
Γκόρνικ Ζάμπρζε
|
1 - 1 |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-05-04 |
Σταλ Μίελετς
|
3 - 2 |
Γιαγκιελόνια
|
|
2024-04-28 |
Σταλ Μίελετς
|
1 - 3 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
2024-04-22 |
Βάρτα Πόζναν
|
5 - 2 |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-04-13 |
Σταλ Μίελετς
|
0 - 0 |
Βίτζεβ Λοτζ
|
|
2024-04-06 |
Κόρονα
|
1 - 0 |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-04-01 |
Σταλ Μίελετς
|
0 - 0 |
Λεχ Πόζναν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
7 |
6 |
6 |
| 8% |
42% |
50% |
|
58% |
50% |
50% |
Σταλ Ρζεσζόφ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-22 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
- |
Άρκα Γκντίνια
|
|
2024-07-27 |
Λέτζνα
|
- |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-08-04 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
- |
Λέγκνιτσα
|
|
2024-08-11 |
Kotwica Kolobrzeg
|
- |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
|
2024-08-17 |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
- |
Βάρτα Πόζναν
|
|
2024-08-20 |
Κρόμπρι Γκλόγκοου
|
- |
Σταλ Ρζεσζόφ
|
Σταλ Μίελετς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-22 |
Σταλ Μίελετς
|
- |
Βίτζεβ Λοτζ
|
|
2024-07-27 |
Σταλ Μίελετς
|
- |
Κατόβιτσε
|
|
2024-08-03 |
Γιαγκιελόνια
|
- |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-08-10 |
Στσζέτσιν
|
- |
Σταλ Μίελετς
|
|
2024-08-19 |
Σταλ Μίελετς
|
- |
Πιάστ Γκλίβιτσε
|
|
2024-08-26 |
Κόρονα
|
- |
Σταλ Μίελετς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.28 |
3.55 |
1.93 |
| Πιθανότητα |
31% |
31% |
38% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
1.30 |
| Πιθανότητα |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.30 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
80% |
20% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.51 |
2.39 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.51 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.47 |
2.55 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Ναι @ 1.47 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-12 08:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!