Κύπελλο 8 Νότιας Αφρικής - Νότια Αφρική
Κυριακή, 01.09.2024
14:00
Στέλενμπος
Μαμελόντι Σάνταουνς
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Νικητής Στέλενμπος
συνολικό σκορ 2 - 0
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Μαμελόντι Σάνταουνς0 - 1Στέλενμπος
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Stellenbosch |
| Εκτός έδρας: |
Πρετόρια |
| Απόσταση: |
1 279.0 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
14:00 (15:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.80 |
3.40 |
1.63 |
2 |
|
|
|
2.10 |
1.16 |
| 25% |
34% |
41% |
1.63 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.42 |
2.65 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
|
|
|
4.10 |
1.20 |
| 66% |
34% |
|
|
|
40% |
60% |
|
|
|
21% |
79% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-08-28 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 1 |
Στέλενμπος
|
|
2024-05-18 |
Στέλενμπος
|
0 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-05 |
Στέλενμπος
|
1 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2023-09-27 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
3 - 1 |
Στέλενμπος
|
|
2023-04-15 |
Στέλενμπος
|
2 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2023-03-05 |
Στέλενμπος
|
1 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2022-08-24 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
3 - 0 |
Στέλενμπος
|
|
2022-05-14 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 3 |
Στέλενμπος
|
|
2021-12-04 |
Στέλενμπος
|
1 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2021-03-13 |
Στέλενμπος
|
1 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2021-02-03 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
2 - 2 |
Στέλενμπος
|
|
2020-11-28 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
3 - 0 |
Στέλενμπος
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
8 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
67% |
17% |
Στέλενμπος τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-28 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 1 |
Στέλενμπος
|
|
2024-08-04 |
Στέλενμπος
|
3 - 1 |
Γκάλαξι
|
|
2024-05-25 |
Ρίτσαρντς Μπέι
|
2 - 1 |
Στέλενμπος
|
|
2024-05-18 |
Στέλενμπος
|
0 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-11 |
Σουάλοουζ
|
2 - 0 |
Στέλενμπος
|
|
2024-05-08 |
Στέλενμπος
|
0 - 0 |
Αμαζούλου
|
|
2024-05-05 |
Στέλενμπος
|
1 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-01 |
Στέλενμπος
|
3 - 0 |
Γκόλντεν Άροουζ
|
|
2024-04-27 |
Στέλενμπος
|
5 - 0 |
Πόλοκουέιν
|
|
2024-04-21 |
Γκάλαξι
|
1 - 2 |
Στέλενμπος
|
|
2024-04-17 |
Σεκουκούνε
|
1 - 1 |
Στέλενμπος
|
|
2024-04-13 |
Στέλενμπος
|
4 - 0 |
Σούπερσπορ Γιουν.
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Μαμελόντι Σάνταουνς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-28 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 1 |
Στέλενμπος
|
|
2024-08-11 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 0 |
Πόλοκουέιν
|
|
2024-07-26 |
Αλ Χιλάλ
|
1 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-07-23 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
1 - 1 |
Κάρντιφ
|
|
2024-07-17 |
Ντιναμό Κιέβου
|
1 - 0 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-07-16 |
Σαντχάουσεν
|
2 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-06-01 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
1 - 2 |
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
2024-05-25 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
0 - 1 |
Κέιπ Τάουν Σίτι
|
|
2024-05-21 |
Γκάλαξι
|
1 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-18 |
Στέλενμπος
|
0 - 1 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-14 |
Ρόιαλ AM
|
0 - 2 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-05-11 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
1 - 0 |
Ρόιαλ AM
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
6 |
3 |
0 |
| 33% |
25% |
42% |
|
50% |
25% |
0% |
Στέλενμπος επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-13 |
Στέλενμπος
|
- |
ΑΣ Βίτα Κλαμπ
|
|
2024-09-18 |
Στέλενμπος
|
- |
Γκόλντεν Άροουζ
|
|
2024-09-22 |
ΑΣ Βίτα Κλαμπ
|
- |
Στέλενμπος
|
|
2024-09-25 |
Στέλενμπος
|
- |
Κέιπ Τάουν Σίτι
|
|
2024-09-29 |
Πόλοκουέιν
|
- |
Στέλενμπος
|
|
2024-10-05 |
Ορλάντο Πάιρετς
|
- |
Στέλενμπος
|
Μαμελόντι Σάνταουνς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-17 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Σούπερσπορ Γιουν.
|
|
2024-09-24 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Μαρούμο Γκαλλάντς
|
|
2024-09-28 |
Κάιζερ Τσίφς
|
- |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
|
2024-10-19 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Γκόλντεν Άροουζ
|
|
2024-10-23 |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
- |
Ρόιαλ AM
|
|
2024-10-27 |
Πόλοκουέιν
|
- |
Μαμελόντι Σάνταουνς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
4.80 |
3.40 |
1.63 |
| Πιθανότητα |
25% |
34% |
41% |
|
2 @ 1.63 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.10 |
1.16 |
| Πιθανότητα |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.16 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.42 |
2.65 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.42 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.57 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
4.10 |
1.20 |
| Πιθανότητα |
|
21% |
79% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.20 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.20 |
1.58 |
| Πιθανότητα |
|
42% |
58% |
|
Όχι @ 1.58 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-01 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!