ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ - Προκριματικά
Τετάρτη, 17.07.2024
16:00
Στρούγγα
(Βόρεια Μακεδονία)
Σ. Μπρατισλάβας
(Σλοβακία)
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
Νικητής Σ. Μπρατισλάβας
συνολικό σκορ 3 - 6
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Σ. Μπρατισλάβας4 - 2Στρούγγα
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Struga (Βμκ) |
| Εκτός έδρας: |
Μπρατισλάβα (Σλκ) |
| Απόσταση: |
824.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
SRC Biljanini Izvori
(Οχρίδα / Βμκ)
|
| Χωρητικότητα: |
2 500 |
| Διαστάσεις: |
100 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
16:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.90 |
3.50 |
1.90 |
2 |
|
|
|
1.83 |
1.25 |
| 29% |
31% |
40% |
1.90 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
37% |
63% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-07-10 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
4 - 2 |
Στρούγγα
|
Στρούγγα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
4 - 2 |
Στρούγγα
|
|
2024-07-01 |
Στρούγγα
|
2 - 0 |
Λάπι
|
|
2024-06-28 |
Τίρανα
|
0 - 1 |
Στρούγγα
|
|
2024-06-24 |
Παρτιζάνι
|
0 - 1 |
Στρούγγα
|
|
2024-06-20 |
Στρούγγα
|
3 - 4 |
Τίκβες
|
|
2024-05-18 |
Στρούγγα
|
1 - 2 |
Σκούπι
|
|
2024-05-12 |
Σκέντιγια
|
0 - 2 |
Στρούγγα
|
|
2024-05-04 |
Στρούγγα
|
1 - 0 |
Γκοστιβάρ
|
|
2024-05-01 |
Τίκβες
|
3 - 2 |
Στρούγγα
|
|
2024-04-28 |
Στρούγγα
|
2 - 3 |
Σίλεξ
|
|
2024-04-21 |
Μακεντόνιγια
|
0 - 1 |
Στρούγγα
|
|
2024-04-14 |
Στρούγγα
|
2 - 2 |
Μπρεγκάλνιτσα Στιπ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
8 |
6 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
67% |
50% |
42% |
Σ. Μπρατισλάβας τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-10 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
4 - 2 |
Στρούγγα
|
|
2024-07-03 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
1 - 0 |
Περτζάλκα
|
|
2024-06-29 |
Κλούζ
|
1 - 0 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-06-26 |
Λιτς
|
1 - 5 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-06-23 |
Λουντόγκορετς
|
1 - 0 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-05-18 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
5 - 1 |
Ρουζομπέροκ
|
|
2024-05-11 |
Ποντμπρεζόβα
|
2 - 1 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-05-04 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
2 - 3 |
Ζίλινα
|
|
2024-04-28 |
Ντουν. Στρέντα
|
5 - 3 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-04-21 |
Σπάρτακ Τρνάβα
|
1 - 2 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-04-13 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
0 - 0 |
Ντουν. Στρέντα
|
|
2024-04-05 |
Ζίλινα
|
0 - 3 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
8 |
8 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
67% |
67% |
42% |
Βαθμολογία Πρβα Λίγκα (Βόρεια Μακεδονία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Στρούγγα |
33 |
20 |
4 |
9 |
56 |
33 |
+23 |
64 |
| 2 |
Σκέντιγια |
33 |
18 |
10 |
5 |
55 |
27 |
+28 |
64 |
| 3 |
Σκούπι |
33 |
17 |
11 |
5 |
42 |
23 |
+19 |
62 |
| 4 |
Τίκβες |
33 |
12 |
8 |
13 |
41 |
40 |
+1 |
44 |
| 5 |
Σίλεξ |
33 |
10 |
13 |
10 |
36 |
40 |
-4 |
43 |
| 6 |
Γκοστιβάρ |
33 |
9 |
15 |
9 |
32 |
38 |
-6 |
42 |
| 7 |
Μπρέρα Στρούμιτσα |
33 |
11 |
9 |
13 |
34 |
33 |
+1 |
42 |
| 8 |
Ραμποτνίτσκι |
33 |
12 |
6 |
15 |
29 |
34 |
-5 |
42 |
| 9 |
Βόσκα Σπορ |
33 |
10 |
12 |
11 |
37 |
41 |
-4 |
42 |
| 10 |
Βάρνταρ |
33 |
10 |
7 |
16 |
28 |
43 |
-15 |
37 |
| 11 |
Μακεντόνιγια |
33 |
8 |
5 |
20 |
29 |
44 |
-15 |
29 |
| 12 |
Μπρεγκάλνιτσα Στιπ |
33 |
6 |
10 |
17 |
27 |
50 |
-23 |
28 |
Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα (Σλοβακία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σ. Μπρατισλάβας |
22 |
18 |
3 |
1 |
57 |
16 |
+41 |
57 |
| 2 |
Ζίλινα |
22 |
12 |
5 |
5 |
40 |
30 |
+10 |
41 |
| 3 |
Σπάρτακ Τρνάβα |
22 |
12 |
3 |
7 |
31 |
22 |
+9 |
39 |
| 4 |
Ντουν. Στρέντα |
22 |
10 |
7 |
5 |
31 |
21 |
+10 |
37 |
| 5 |
Ποντμπρεζόβα |
22 |
10 |
4 |
8 |
40 |
34 |
+6 |
34 |
| 6 |
Ρουζομπέροκ |
22 |
9 |
7 |
6 |
28 |
31 |
-3 |
34 |
| 7 |
Τρέντσιν |
22 |
9 |
7 |
6 |
31 |
23 |
+8 |
34 |
| 8 |
Μπάνκα Μπίστριτσα |
22 |
9 |
7 |
6 |
38 |
30 |
+8 |
34 |
| 9 |
Σκάλιτσα |
22 |
6 |
5 |
11 |
19 |
25 |
-6 |
23 |
| 10 |
Κόζιτσε |
22 |
4 |
5 |
13 |
19 |
45 |
-26 |
17 |
| 11 |
Μιχάλοβτσε |
22 |
1 |
7 |
14 |
19 |
42 |
-23 |
10 |
| 12 |
Ζλάτε Μοράφτσε |
22 |
0 |
4 |
18 |
14 |
48 |
-34 |
4 |
Στρούγγα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-24 |
Στρούγγα
|
- |
Πιούνικ
|
|
2024-07-30 |
Πιούνικ
|
- |
Στρούγγα
|
|
2024-08-11 |
Στρούγγα
|
- |
Τίκβες
|
|
2024-08-18 |
Στρούγγα
|
- |
Besa Doberdoll
|
|
2024-08-25 |
Ραμποτνίτσκι
|
- |
Στρούγγα
|
|
2024-08-31 |
Στρούγγα
|
- |
Μπρέρα Στρούμιτσα
|
Σ. Μπρατισλάβας επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-24 |
Τσέλιε
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-27 |
Κομάρνο
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
|
2024-07-30 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
Τσέλιε
|
|
2024-08-03 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
Ποντμπρεζόβα
|
|
2024-08-07 |
Σ. Μπρατισλάβας
|
- |
ΑΠΟΕΛ
|
|
2024-08-13 |
ΑΠΟΕΛ
|
- |
Σ. Μπρατισλάβας
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.90 |
3.50 |
1.90 |
| Πιθανότητα |
29% |
31% |
40% |
|
2 @ 1.90 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.83 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.20 |
4.33 |
| Πιθανότητα |
|
78% |
22% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.20 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.67 |
2.15 |
| Πιθανότητα |
|
57% |
43% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.67 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.50 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
|
37% |
63% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.50 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-17 12:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!