Κύπελλο Αυστρίας
Τετάρτη, 28.08.2024
17:00
1 - 3
(1 - 3, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ried im Innkreis |
| Εκτός έδρας: |
Γκρατς |
| Απόσταση: |
194.4 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Keine Sorgen Arena
|
| Χωρητικότητα: |
7 700 (2 000) |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
17:00 (18:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.80 |
3.75 |
1.83 |
2 |
|
|
|
1.91 |
1.25 |
| 27% |
31% |
42% |
1.83 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 80% |
20% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2022-10-30 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 1 |
Ριντ
|
|
2022-08-06 |
Ριντ
|
1 - 1 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2022-03-06 |
Ριντ
|
2 - 2 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2021-10-27 |
Στούρμ Γκρατς
|
1 - 2 |
Ριντ
|
|
2021-10-17 |
Στούρμ Γκρατς
|
1 - 0 |
Ριντ
|
|
2021-02-09 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 1 |
Ριντ
|
|
2020-10-24 |
Ριντ
|
0 - 2 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2018-11-16 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 1 |
Ριντ
|
|
2017-04-15 |
Στούρμ Γκρατς
|
1 - 0 |
Ριντ
|
|
2016-12-17 |
Ριντ
|
0 - 3 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2016-10-15 |
Στούρμ Γκρατς
|
1 - 0 |
Ριντ
|
|
2016-07-30 |
Ριντ
|
1 - 0 |
Στούρμ Γκρατς
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
8 |
6 |
1 |
| 17% |
17% |
67% |
|
67% |
50% |
8% |
Ριντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-24 |
Ριντ
|
2 - 0 |
Λίφερινγκ
|
|
2024-08-16 |
Τιμ Βιέννης
|
0 - 1 |
Ριντ
|
|
2024-08-09 |
Ριντ
|
4 - 0 |
Χορν
|
|
2024-08-02 |
Στρίπφινγκ
|
0 - 1 |
Ριντ
|
|
2024-07-19 |
Ριντ
|
1 - 1 |
Ντέμπρετσεν
|
|
2024-07-13 |
Τσέσκε Μπουντ.
|
4 - 2 |
Ριντ
|
|
2024-07-13 |
Ριντ
|
3 - 0 |
Ζίλινα
|
|
2024-07-06 |
Ρέγκενσμπουργκ
|
3 - 4 |
Ριντ
|
|
2024-06-28 |
Ριντ
|
1 - 1 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2024-06-21 |
Ριντ
|
3 - 2 |
Wacker Burghausen
|
|
2024-05-25 |
Ριντ
|
1 - 0 |
Ντορνμπέρν
|
|
2024-05-20 |
Λάφνιτς
|
0 - 4 |
Ριντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
9 |
6 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
75% |
50% |
42% |
Στούρμ Γκρατς τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-24 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 1 |
Άλταχ
|
|
2024-08-17 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
0 - 2 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-08-11 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 0 |
Χάρτμπεργκ
|
|
2024-08-07 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 2 |
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
2024-08-04 |
Ραπίντ Βιέννης
|
1 - 0 |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-07-23 |
Στούρμ Γκρατς
|
0 - 2 |
Πόρτο
|
|
2024-07-20 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 2 |
Μονακό
|
|
2024-07-13 |
Στούρμ Γκρατς
|
1 - 0 |
Μίντιλαντ
|
|
2024-07-06 |
Στούρμ Γκρατς
|
1 - 4 |
Ρουκχ Λβιβ
|
|
2024-07-06 |
Στούρμ Γκρατς
|
0 - 3 |
Ντομζάλε
|
|
2024-06-29 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 2 |
Αντμίρα
|
|
2024-05-19 |
Στούρμ Γκρατς
|
2 - 0 |
Α. Κλάγκενφουρτ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Βαθμολογία Αυστριακή Μπουντεσλίγκα
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σάλτσμπουργκ |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
9 |
| 2 |
Στούρμ Γκρατς |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 3 |
Αούστρια Βιέννης |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 4 |
Λιτς |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 5 |
Ραπίντ Βιέννης |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
7 |
| 6 |
Βόλφσμπεργκερ |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 7 |
Άλταχ |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 8 |
Βάτενς |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 9 |
Α. Κλάγκενφουρτ |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 10 |
Λίντσερ |
4 |
1 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 11 |
Γκράτζερ |
4 |
0 |
2 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
2 |
| 12 |
Χάρτμπεργκ |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
Ριντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-31 |
Λάφνιτς
|
- |
Ριντ
|
|
2024-09-13 |
Ριντ
|
- |
ASK Voitsberg
|
|
2024-09-22 |
Αμστέτεν
|
- |
Ριντ
|
|
2024-09-27 |
Ριντ
|
- |
Ρ. Βιέννης II
|
|
2024-10-06 |
Ριντ
|
- |
Σεντ Πόλτεν
|
|
2024-10-18 |
Α. Λουστενάου
|
- |
Ριντ
|
Στούρμ Γκρατς επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-31 |
Στούρμ Γκρατς
|
- |
Βάτενς
|
|
2024-09-05 |
Στούρμ Γκρατς
|
- |
Κάφενμπεργκ
|
|
2024-09-15 |
Αούστρια Βιέννης
|
- |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-09-19 |
Μπρεστ
|
- |
Στούρμ Γκρατς
|
|
2024-09-22 |
Στούρμ Γκρατς
|
- |
Βόλφσμπεργκερ
|
|
2024-09-25 |
Αούστρια Βιέννης
|
- |
Στούρμ Γκρατς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.80 |
3.75 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
27% |
31% |
42% |
|
2 @ 1.83 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.91 |
1.25 |
| Πιθανότητα |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.25 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.17 |
5.00 |
| Πιθανότητα |
|
80% |
20% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.17 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.53 |
2.40 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.53 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.57 |
| Πιθανότητα |
|
41% |
59% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.57 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.50 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.50 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-28 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!