Σέριε C - Γκρουπ C - Ιταλία
Δευτέρα, 02.09.2024
19:45
19:45

Team Altamura

Φότζια
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Altamura |
| Εκτός έδρας: | Φότζια |
| Απόσταση: | 109.9 χλμ |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 19:45 (20:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 2.90 | 2.30 | X2 | 1.55 | 1.35 | |||
| 30% | 33% | 37% | 1.35 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.46 | 2.50 | 2.37 | 1.51 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 93% | 7% | 47% | 53% | 43% | 57% |
Απευθείας αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα στο σύστημα
Team Altamura τελευταίοι 3 αγώνες
| 2024-08-26 | Κροτόνε | 2 - 0 | Team Altamura |
| 2024-08-18 | Πικέρνο | 1 - 1 | Team Altamura |
| 2024-08-11 | Τούρις | 1 - 1 | Team Altamura |
Φότζια τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-26 | Φότζια | 2 - 2 | Τραπανί |
| 2024-08-10 | Φότζια | 1 - 2 | Μονόπολι |
| 2024-08-03 | Κοζέντσα | 2 - 0 | Φότζια |
| 2024-04-27 | Μοντερόζι | 1 - 0 | Φότζια |
| 2024-04-21 | Φότζια | 1 - 2 | Οντάτσε Τσερινιόλα |
| 2024-04-13 | Ποτέντζα | 0 - 3 | Φότζια |
| 2024-04-05 | Φότζια | 0 - 2 | Κασερτάνα |
| 2024-03-30 | Λατίνα | 3 - 0 | Φότζια |
| 2024-03-23 | Μεσίνα | 0 - 3 | Φότζια |
| 2024-03-17 | Φότζια | 2 - 1 | Γιούβε Στάμπια |
| 2024-03-10 | Σορέντο | 1 - 1 | Φότζια |
| 2024-03-06 | Φότζια | 2 - 0 | Πικέρνο |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 7 | 1 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 58% | 8% |
Βαθμολογία Σέριε C - Γκρουπ C
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Πικέρνο | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Οντάτσε Τσερινιόλα | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Σορέντο | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Κροτόνε | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Μπενεβέντο | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Juve Next Gen | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Ποτέντζα | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Φότζια | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Λατίνα | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Κασερτάνα | 2 | -1 | 1 |
| 11 | Τραπανί | 2 | -3 | 1 |
| 12 | Κατάνια | 1 | 0 | 0 |
| 13 | Καβέζε | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Μονόπολι | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Team Altamura | 1 | -2 | 0 |
| 16 | Αβελίνο | 1 | -3 | 0 |
| 17 | Μεσίνα | 2 | -2 | -3 |
| 18 | Τζιουλιάνο | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Ταράντο | 0 | 0 | 0 |
| 18 | Τούρις | 0 | 0 | 0 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Team Altamura | |
| Φότζια | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Team Altamura | Φότζια | |
| Θέση | 15 | 7 |
| Βαθμοί | 0 | 1 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 13 | 13 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Team Altamura | Φότζια | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Team Altamura | Φότζια | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
2 |
2
2 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Συνολικές στατιστικές για το Σέριε C - Γκρουπ C
| Αγώνες (12) | |
| Εντός έδρας νίκες | 33% |
| Ισοπαλίες | 33% |
| Εκτός έδρας νίκες | 33% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (38) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.17 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.67 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.50 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 75% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 75% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 58% |
| Πάνω 1.5 | 83% |
| Πάνω 2.5 | 58% |
| Πάνω 3.5 | 42% |
Team Altamura επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-08 | Σορέντο | - | Team Altamura |
| 2024-09-15 | Team Altamura | - | Μπενεβέντο |
| 2024-09-21 | Ταράντο | - | Team Altamura |
| 2024-09-24 | Team Altamura | - | Καβέζε |
| 2024-09-29 | Τζιουλιάνο | - | Team Altamura |
| 2024-10-05 | Team Altamura | - | Μονόπολι |
Φότζια επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-09-08 | Φότζια | - | Μονόπολι |
| 2024-09-16 | Λατίνα | - | Φότζια |
| 2024-09-22 | Μπενεβέντο | - | Φότζια |
| 2024-09-25 | Φότζια | - | Τζιουλιάνο |
| 2024-09-29 | Αβελίνο | - | Φότζια |
| 2024-10-04 | Φότζια | - | Ταράντο |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.90 | 2.90 | 2.30 |
| Πιθανότητα | 30% | 33% | 37% |
| X2 @ 1.35 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.55 | 1.35 |
| Πιθανότητα | 38% | 62% |
| X2 @ 1.35 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.46 | 2.50 | |
| Πιθανότητα | 93% | 7% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.46 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.37 | 1.51 | |
| Πιθανότητα | 47% | 53% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.51 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 4.50 | 1.17 | |
| Πιθανότητα | 43% | 57% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.17 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.05 | 1.68 | |
| Πιθανότητα | 50% | 50% | |
| Όχι @ 1.68 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-02 16:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
