ΟΥΕΦΑ Κόνφερενς Λιγκ - Προκριματικά
Πέμπτη, 01.08.2024
18:00
Ουνιβ. Κραϊόβα
(Ρουμανία)
Μάριμπορ
(Σλοβενία)
3 - 2
(0 - 0, 3 - 2)
Νικητής Μάριμπορ
συνολικό σκορ 3 - 4
Αποτέλεσμα πρώτου γύρου
Μάριμπορ2 - 0Ουνιβ. Κραϊόβα
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Craiova (Ρου) |
| Εκτός έδρας: |
Maribor (Σλο) |
| Απόσταση: |
682.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Ion Oblemenco
(Craiova / Ρου)
|
| Χωρητικότητα: |
30 983 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
18:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.60 |
3.80 |
1X |
|
|
|
1.18 |
1.83 |
| 38% |
33% |
29% |
1.18 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Τελευταίες 1 απευθείας αγώνες
|
2024-07-25 |
Μάριμπορ
|
2 - 0 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
Ουνιβ. Κραϊόβα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-28 |
Κλούζ
|
0 - 2 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-07-25 |
Μάριμπορ
|
2 - 0 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-07-20 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
4 - 2 |
ΟυΤΑ Αράντ
|
|
2024-07-12 |
Χερμανστάντ
|
0 - 0 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-06-30 |
Σεν Γκάλεν
|
2 - 1 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-06-29 |
Λουντόγκορετς
|
4 - 1 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-06-24 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
1 - 0 |
Λέγκια Βαρσοβίας
|
|
2024-06-23 |
Πάφος
|
2 - 1 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-05-26 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
0 - 0 |
Ουνιβ. Κλουζ
|
|
2024-05-18 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
3 - 2 |
Σεπσί
|
|
2024-05-13 |
Φαρούλ Κονστάντα
|
3 - 3 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-05-06 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
2 - 0 |
ΦΚ ΦΚΣΒ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
50% |
33% |
Μάριμπορ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-25 |
Μάριμπορ
|
2 - 0 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-07-21 |
Μάριμπορ
|
4 - 1 |
Ντομζάλε
|
|
2024-07-18 |
Μάριμπορ
|
2 - 2 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
2024-07-11 |
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
2 - 1 |
Μάριμπορ
|
|
2024-07-04 |
Μάριμπορ
|
2 - 1 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1948
|
|
2024-07-04 |
Μάριμπορ
|
0 - 4 |
Ραπίντ Βουκ.
|
|
2024-06-28 |
Μάριμπορ
|
2 - 2 |
Εγνατία
|
|
2024-06-25 |
Μάριμπορ
|
3 - 0 |
Μπουντούτσνοστ
|
|
2024-06-22 |
Μάριμπορ
|
2 - 1 |
Σπάρτακ Τρνάβα
|
|
2024-05-19 |
Κόπερ
|
1 - 1 |
Μάριμπορ
|
|
2024-05-11 |
Μάριμπορ
|
2 - 1 |
Ολ. Λιουμπλιάνα
|
|
2024-05-04 |
Μάριμπορ
|
3 - 1 |
Τσέλιε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
12 |
10 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
100% |
83% |
42% |
Βαθμολογία Λίγκα 1 (Ρουμανία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ουνιβ. Κραϊόβα |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 2 |
Οτελούλ |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 3 |
Σεπσί |
3 |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 4 |
Ουνιβ. Κλουζ |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
5 |
| 5 |
Unirea Slobozia |
3 |
1 |
2 |
0 |
4 |
3 |
+1 |
5 |
| 6 |
Ντιναμό Βουκ. |
3 |
1 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
4 |
| 7 |
Gloria Buzau |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 8 |
Κλούζ |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 9 |
Πετρολούλ Πλοϊέστι |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 10 |
Μποτοσάνι |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 11 |
Πολι Ιασί |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Ραπίντ Βουκ. |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
2 |
| 13 |
ΟυΤΑ Αράντ |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
2 |
| 13 |
ΦΚ ΦΚΣΒ |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
2 |
| 15 |
Χερμανστάντ |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
2 |
| 16 |
Φαρούλ Κονστάντα |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
Βαθμολογία ΠρβαΛίγκα (Σλοβενία)
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Ολ. Λιουμπλιάνα |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 2 |
Μούρα |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 3 |
Μπράβο |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
3 |
| 4 |
Μάριμπορ |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 5 |
Τσέλιε |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
Nafta Lendava |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 7 |
Κόπερ |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
3 |
| 8 |
Ραντόμλιγιε |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 9 |
Ντομζάλε |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
| 10 |
Primorje |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
Ουνιβ. Κραϊόβα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
- |
Πετρολούλ Πλοϊέστι
|
|
2024-08-11 |
Σεπσί
|
- |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-08-16 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
- |
Gloria Buzau
|
|
2024-08-24 |
Ντιναμό Βουκ.
|
- |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-08-31 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
- |
Ραπίντ Βουκ.
|
|
2024-09-15 |
Πολι Ιασί
|
- |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
Μάριμπορ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-04 |
Μάριμπορ
|
- |
Μπράβο
|
|
2024-08-08 |
Μάριμπορ
|
- |
Βοϊβοντίνα
|
|
2024-08-11 |
Μάριμπορ
|
- |
Μούρα
|
|
2024-08-15 |
Βοϊβοντίνα
|
- |
Μάριμπορ
|
|
2024-08-18 |
Ραντόμλιγιε
|
- |
Μάριμπορ
|
|
2024-08-22 |
Τζουργκάρντεν
|
- |
Μάριμπορ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
3.60 |
3.80 |
| Πιθανότητα |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.18 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.18 |
1.83 |
| Πιθανότητα |
64% |
36% |
|
1X @ 1.18 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
73% |
27% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.80 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
50% |
50% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.80 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.00 |
1.36 |
| Πιθανότητα |
|
29% |
71% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.36 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.73 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.73 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-01 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!