Λιγκ Προφεσιονέλ 1 - Τυνησία
Σάββατο, 31.08.2024
16:30
Μπεν Γκουερντάν
Κλαμπ Αφρικέν
0 - 2
(1 - 0, -1 - 2)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Μπεν Γκάρντεν |
| Εκτός έδρας: |
Τυνίδος |
| Απόσταση: |
420.2 χλμ |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
16:30 (16:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.95 |
2.51 |
2.75 |
X2 |
|
|
|
1.38 |
1.34 |
| 32% |
35% |
33% |
1.34 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.84 |
1.87 |
|
|
|
3.62 |
1.24 |
|
|
|
7.60 |
1.05 |
| 17% |
83% |
|
|
|
10% |
90% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-04-21 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2023-10-29 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
2 - 0 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2023-08-19 |
Μπεν Γκουερντάν
|
0 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2023-06-30 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
2 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2023-05-21 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2023-02-02 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2023-01-13 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
0 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2022-05-26 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
2 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2022-05-04 |
Μπεν Γκουερντάν
|
0 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2021-03-14 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 - 0 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2020-12-30 |
Μπεν Γκουερντάν
|
2 - 0 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2020-09-05 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 - 0 |
Μπεν Γκουερντάν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
2 |
0 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
17% |
0% |
Μπεν Γκουερντάν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-06-14 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 2 |
Μάρσα
|
|
2024-06-02 |
Ολυμπίκ Μπέγια
|
2 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-05-26 |
Μπεν Γκουερντάν
|
3 - 0 |
Μετλαουί
|
|
2024-05-22 |
Ταταουίν
|
2 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-05-12 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 1 |
Μπιζερτίν
|
|
2024-05-04 |
Σολιμάν
|
0 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-04-27 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 0 |
Γκαφσά
|
|
2024-04-21 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-04-13 |
Μάρσα
|
2 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-03-10 |
Μπεν Γκουερντάν
|
0 - 1 |
Ολυμπίκ Μπέγια
|
|
2024-03-03 |
Μετλαουί
|
3 - 1 |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-02-25 |
Μπεν Γκουερντάν
|
0 - 0 |
Ταταουίν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
6 |
1 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
50% |
8% |
Κλαμπ Αφρικέν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-18 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
0 - 0 |
Ες Σετίφ
|
|
2024-08-11 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 - 1 |
Ουιντάντ Καζαμπλ.
|
|
2024-06-26 |
Μπιζερτίν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-06-23 |
Μοναστίρ
|
1 - 2 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-06-19 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
0 - 0 |
Ετουάλ Σαέλ
|
|
2024-06-14 |
Σταντ Τυνισιέν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-06-02 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 - 2 |
Εσπεράνς Σπορτίβ
|
|
2024-05-10 |
Μοναστίρ
|
4 - 0 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-05-05 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 - 3 |
Σφαξιέν
|
|
2024-04-28 |
Ετουάλ Σαέλ
|
0 - 0 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-04-21 |
Μπεν Γκουερντάν
|
1 - 1 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-04-13 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
0 - 0 |
Σταντ Τυνισιέν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
8 |
3 |
|
8 |
4 |
2 |
| 8% |
67% |
25% |
|
67% |
33% |
17% |
Μπεν Γκουερντάν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-25 |
Σφαξιέν
|
- |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-09-29 |
Μπεν Γκουερντάν
|
- |
Ολυμπίκ Μπέγια
|
|
2024-10-03 |
Μοναστίρ
|
- |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-10-20 |
Μπεν Γκουερντάν
|
- |
Ταταουίν
|
|
2024-10-27 |
Σολιμάν
|
- |
Μπεν Γκουερντάν
|
|
2024-11-02 |
Μπεν Γκουερντάν
|
- |
Σταντ Τυνισιέν
|
Κλαμπ Αφρικέν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-22 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
- |
JS El Omrane
|
|
2024-09-28 |
Γκαφσά
|
- |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-10-03 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
- |
Εσπεράνσε Ζαρζίς
|
|
2024-10-19 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
- |
Σφαξιέν
|
|
2024-10-26 |
Ολυμπίκ Μπέγια
|
- |
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
2024-11-02 |
Κλαμπ Αφρικέν
|
- |
Μοναστίρ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.95 |
2.51 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
32% |
35% |
33% |
|
X2 @ 1.34 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.38 |
1.34 |
| Πιθανότητα |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.34 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.84 |
1.87 |
| Πιθανότητα |
|
17% |
83% |
|
Κάτω 1.5 @ 1.87 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.62 |
1.24 |
| Πιθανότητα |
|
10% |
90% |
|
Κάτω 2.5 @ 1.24 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
7.60 |
1.05 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.05 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
2.61 |
1.42 |
| Πιθανότητα |
|
11% |
89% |
|
Όχι @ 1.42 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-31 12:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!