Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 06.09.2024
13:00
Βαντούζ
(Ελβετία)
Λουκέρνη
(Ελβετία)
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βαντούζ (Λιχτενστάιν) / Ελβετία (Λιχ) |
| Εκτός έδρας: |
Lucerne (Ελβ) |
| Απόσταση: |
92.5 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.80 |
1.68 |
2 |
|
|
|
2.00 |
1.23 |
| 29% |
31% |
40% |
1.68 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
4.87 |
|
|
|
1.52 |
2.35 |
|
|
|
2.25 |
1.55 |
| 80% |
20% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
40% |
60% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2022-07-02 |
Λουκέρνη
|
4 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2021-05-01 |
Βαντούζ
|
1 - 2 |
Λουκέρνη
|
|
2021-02-24 |
Βαντούζ
|
1 - 1 |
Λουκέρνη
|
|
2021-02-14 |
Λουκέρνη
|
4 - 0 |
Βαντούζ
|
|
2020-11-21 |
Λουκέρνη
|
1 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2020-06-13 |
Βαντούζ
|
3 - 0 |
Λουκέρνη
|
|
2018-06-30 |
Λουκέρνη
|
0 - 0 |
Βαντούζ
|
|
2017-05-28 |
Λουκέρνη
|
2 - 2 |
Βαντούζ
|
|
2017-04-09 |
Βαντούζ
|
0 - 2 |
Λουκέρνη
|
|
2016-12-03 |
Λουκέρνη
|
3 - 0 |
Βαντούζ
|
|
2016-08-10 |
Βαντούζ
|
1 - 3 |
Λουκέρνη
|
|
2016-05-08 |
Βαντούζ
|
1 - 2 |
Λουκέρνη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
7 |
|
11 |
8 |
4 |
| 8% |
33% |
58% |
|
92% |
67% |
33% |
Βαντούζ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-30 |
Νεσατέλ Ξαμάξ
|
4 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2024-08-25 |
Βαντούζ
|
3 - 1 |
Λωζάν Ούκι
|
|
2024-08-11 |
Σαφχάουζεν
|
1 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2024-08-04 |
Βαντούζ
|
3 - 2 |
Βιλ
|
|
2024-08-01 |
Βαντούζ
|
2 - 2 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-07-28 |
Τούν
|
2 - 0 |
Βαντούζ
|
|
2024-07-25 |
Σεντ Πάτρικς
|
3 - 1 |
Βαντούζ
|
|
2024-07-21 |
Βαντούζ
|
0 - 0 |
Σταντ Νιόν
|
|
2024-07-13 |
Βαντούζ
|
0 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-07-05 |
Βάτενς
|
2 - 4 |
Βαντούζ
|
|
2024-06-29 |
Μπρέγκετζ
|
2 - 3 |
Βαντούζ
|
|
2024-06-22 |
Βαντούζ
|
4 - 2 |
Κριέν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
10 |
8 |
8 |
| 42% |
25% |
33% |
|
83% |
67% |
67% |
Λουκέρνη τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-09-01 |
Ζυρίχη
|
1 - 1 |
Λουκέρνη
|
|
2024-08-24 |
Λουκέρνη
|
3 - 0 |
Βίντερτουρ
|
|
2024-08-11 |
Λουγκάνο
|
2 - 3 |
Λουκέρνη
|
|
2024-08-03 |
Λουκέρνη
|
1 - 0 |
Σιόν
|
|
2024-07-27 |
Γκρασχόπερς
|
2 - 2 |
Λουκέρνη
|
|
2024-07-21 |
Λουκέρνη
|
1 - 2 |
Σερβέτ
|
|
2024-07-13 |
Λουκέρνη
|
0 - 0 |
Στουτγκάρδη
|
|
2024-07-05 |
Λουκέρνη
|
1 - 1 |
Σαφχάουζεν
|
|
2024-06-29 |
Λουκέρνη
|
2 - 1 |
Άλταχ
|
|
2024-05-21 |
Λουκέρνη
|
1 - 2 |
Λωζάν Ούκι
|
|
2024-05-18 |
Ιβερντόν
|
3 - 1 |
Λουκέρνη
|
|
2024-05-15 |
Λωζάνη
|
0 - 2 |
Λουκέρνη
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
7 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
58% |
25% |
Βαντούζ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-20 |
Βαντούζ
|
- |
Ααράου
|
|
2024-09-24 |
Etoile Carouge
|
- |
Βαντούζ
|
|
2024-09-29 |
Βαντούζ
|
- |
Μπελιντζόνα
|
|
2024-10-05 |
Ααράου
|
- |
Βαντούζ
|
|
2024-10-11 |
Ζυρίχη
|
- |
Βαντούζ
|
|
2024-10-19 |
Βαντούζ
|
- |
Τούν
|
Λουκέρνη επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-09-15 |
Ααράου
|
- |
Λουκέρνη
|
|
2024-09-21 |
Σεν Γκάλεν
|
- |
Λουκέρνη
|
|
2024-09-29 |
Λουκέρνη
|
- |
Βασιλεία
|
|
2024-10-05 |
Λουκέρνη
|
- |
Λωζάνη
|
|
2024-10-11 |
Τούν
|
- |
Λουκέρνη
|
|
2024-10-19 |
Γιούνγκ Μπόις
|
- |
Λουκέρνη
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.75 |
3.80 |
1.68 |
| Πιθανότητα |
29% |
31% |
40% |
|
2 @ 1.68 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.00 |
1.23 |
| Πιθανότητα |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.23 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.14 |
4.87 |
| Πιθανότητα |
|
80% |
20% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.14 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.52 |
2.35 |
| Πιθανότητα |
|
61% |
39% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.52 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.25 |
1.55 |
| Πιθανότητα |
|
40% |
60% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.55 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.55 |
2.30 |
| Πιθανότητα |
|
60% |
40% |
|
Ναι @ 1.55 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-09-06 12:02. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!