Πρβα Λίγκα - Βόρεια Μακεδονία
Κυριακή, 18.08.2024
19:00
19:00

Βάρνταρ

Πέλιστερ
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Σκόπια |
| Εκτός έδρας: | Bitola |
| Απόσταση: | 108.1 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Tose Proeski Arena |
| Χωρητικότητα: | 33 460 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 19:00 (20:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.57 | 3.70 | 4.80 | 1 | 1.15 | 2.25 | |||
| 45% | 35% | 20% | 1.57 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 2.95 | 2.00 | 1.70 | 3.60 | 1.25 | ||||||
| 88% | 12% | 50% | 50% | 50% | 50% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2022-07-31 | Πέλιστερ | 2 - 2 | Βάρνταρ |
| 2021-12-15 | Πέλιστερ | 0 - 0 | Βάρνταρ |
| 2021-04-04 | Πέλιστερ | 2 - 0 | Βάρνταρ |
| 2021-02-21 | Βάρνταρ | 2 - 2 | Πέλιστερ |
| 2020-10-04 | Πέλιστερ | 1 - 1 | Βάρνταρ |
| 2018-05-13 | Βάρνταρ | 2 - 3 | Πέλιστερ |
| 2018-04-01 | Πέλιστερ | 0 - 0 | Βάρνταρ |
| 2017-11-19 | Βάρνταρ | 1 - 0 | Πέλιστερ |
| 2017-09-24 | Πέλιστερ | 0 - 1 | Βάρνταρ |
| 2017-05-28 | Πέλιστερ | 2 - 3 | Βάρνταρ |
| 2017-04-09 | Βάρνταρ | 3 - 1 | Πέλιστερ |
| 2016-11-30 | Πέλιστερ | 0 - 1 | Βάρνταρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 7 | 5 | 5 | |
| 42% | 42% | 17% | 58% | 42% | 42% |
Βάρνταρ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-11 | Μπρέρα Στρούμιτσα | 3 - 1 | Βάρνταρ |
| 2024-07-27 | Σουόνσι | 1 - 1 | Βάρνταρ |
| 2024-07-23 | Ντιναμό Ζάγκρεμπ | 3 - 0 | Βάρνταρ |
| 2024-05-18 | Βάρνταρ | 2 - 2 | Τίκβες |
| 2024-05-12 | Σίλεξ | 1 - 1 | Βάρνταρ |
| 2024-05-04 | Βάρνταρ | 1 - 0 | Μακεντόνιγια |
| 2024-05-01 | Μπρεγκάλνιτσα Στιπ | 0 - 3 | Βάρνταρ |
| 2024-04-28 | Μπρέρα Στρούμιτσα | 2 - 0 | Βάρνταρ |
| 2024-04-21 | Βάρνταρ | 0 - 1 | Βόσκα Σπορ |
| 2024-04-14 | Ραμποτνίτσκι | 2 - 0 | Βάρνταρ |
| 2024-04-07 | Βάρνταρ | 1 - 0 | Στρούγγα |
| 2024-03-30 | Σκούπι | 3 - 0 | Βάρνταρ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 5 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 42% | 17% |
Πέλιστερ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-08-11 | Πέλιστερ | 1 - 1 | Γκοστιβάρ |
| 2024-07-28 | Πέλιστερ | 1 - 1 | Ραμποτνίτσκι |
| 2024-07-24 | Πέλιστερ | 1 - 1 | Βόσκα Σπορ |
| 2024-07-20 | Πέλιστερ | 0 - 2 | Γκοστιβάρ |
| 2024-03-23 | Πέλιστερ | 0 - 3 | Βόσκα Σπορ |
| 2024-02-07 | Πέλιστερ | 0 - 0 | Πομπέντα |
| 2024-02-03 | Πέλιστερ | 0 - 1 | FK Ohrid 2004 |
| 2024-01-31 | Πέλιστερ | 1 - 2 | Σίλεξ |
| 2023-10-25 | Πέλιστερ | 0 - 1 | Τίκβες |
| 2023-07-26 | FK Ohrid 2004 | 1 - 3 | Πέλιστερ |
| 2023-02-11 | Τίκβες | 2 - 1 | Πέλιστερ |
| 2023-01-31 | Ραμποτνίτσκι | 1 - 1 | Πέλιστερ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 9 | 4 | 1 | |
| 8% | 42% | 50% | 75% | 33% | 8% |
Βαθμολογία Πρβα Λίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπρέρα Στρούμιτσα | 1 | +2 | 3 |
| 1 | Σκέντιγια | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Ραμποτνίτσκι | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Στρούγγα | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Σκούπι | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Πέλιστερ | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Σίλεξ | 1 | -1 | 0 |
| 7 | Τίκβες | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Besa Doberdoll | 1 | -2 | 0 |
| 9 | Βάρνταρ | 1 | -2 | 0 |
| 11 | Βόσκα Σπορ | 1 | 0 | -26 |
| 12 | Γκοστιβάρ | 1 | 0 | -26 |
Χρονολογία αγώνων στο πρωτάθλημα
| Βάρνταρ | |
| Πέλιστερ | |
| Εντός έδρας | |
| Εκτός έδρας |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Βάρνταρ | Πέλιστερ | |
| Θέση | 9 | 6 |
| Βαθμοί | 0 | 1 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 7 | 7 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Βάρνταρ | Πέλιστερ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Βάρνταρ | Πέλιστερ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
1
3 |
1
1 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Συνολικές στατιστικές για το Πρβα Λίγκα
| Αγώνες (6) | |
| Εντός έδρας νίκες | 50% |
| Ισοπαλίες | 33% |
| Εκτός έδρας νίκες | 17% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (18) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 3.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.67 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.33 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 100% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 67% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 67% |
| Πάνω 1.5 | 67% |
| Πάνω 2.5 | 50% |
| Πάνω 3.5 | 50% |
Βάρνταρ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-25 | Σκούπι | - | Βάρνταρ |
| 2024-08-31 | Βάρνταρ | - | Βόσκα Σπορ |
| 2024-09-07 | Βάρνταρ | - | FK Gorno Lisice |
| 2024-09-15 | Γκοστιβάρ | - | Βάρνταρ |
| 2024-09-22 | Τίκβες | - | Βάρνταρ |
| 2024-09-25 | Βάρνταρ | - | Σίλεξ |
Πέλιστερ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-08-25 | Πέλιστερ | - | Σίλεξ |
| 2024-08-31 | Σκέντιγια | - | Πέλιστερ |
| 2024-09-15 | Πέλιστερ | - | Στρούγγα |
| 2024-09-18 | Σκόπιε | - | Πέλιστερ |
| 2024-09-22 | Besa Doberdoll | - | Πέλιστερ |
| 2024-09-25 | Πέλιστερ | - | Ραμποτνίτσκι |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.57 | 3.70 | 4.80 |
| Πιθανότητα | 45% | 35% | 20% |
| 1 @ 1.57 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.15 | 2.25 |
| Πιθανότητα | 85% | 15% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.34 | 2.95 | |
| Πιθανότητα | 88% | 12% | |
| Πάνω 1.5 @ 1.34 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.00 | 1.70 | |
| Πιθανότητα | 50% | 50% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.70 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 3.60 | 1.25 | |
| Πιθανότητα | 50% | 50% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.25 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 2.10 | 1.65 | |
| Πιθανότητα | 88% | 12% | |
| Ναι @ 2.10 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-18 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
