Φιλικά Συλλόγων
Παρασκευή, 09.08.2024
18:00
Βιγιαρεάλ Β
(Ισπανία)
Ελντένσε
(Ισπανία)
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Βιγιαρεάλ |
| Εκτός έδρας: |
Elda |
| Απόσταση: |
172.7 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.23 |
3.29 |
2.02 |
2 |
|
|
|
1.72 |
1.28 |
| 28% |
32% |
40% |
2.02 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.35 |
|
|
|
1.88 |
1.77 |
|
|
|
3.27 |
1.30 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Τελευταίες 8 απευθείας αγώνες
|
2024-03-02 |
Ελντένσε
|
2 - 0 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2023-08-21 |
Βιγιαρεάλ Β
|
3 - 1 |
Ελντένσε
|
|
2017-02-18 |
Βιγιαρεάλ Β
|
4 - 0 |
Ελντένσε
|
|
2016-10-02 |
Ελντένσε
|
0 - 1 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2016-04-17 |
Ελντένσε
|
2 - 1 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2015-11-28 |
Βιγιαρεάλ Β
|
3 - 2 |
Ελντένσε
|
|
2015-03-22 |
Ελντένσε
|
1 - 3 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2014-11-02 |
Βιγιαρεάλ Β
|
4 - 1 |
Ελντένσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
2 |
|
7 |
6 |
5 |
| 75% |
0% |
25% |
|
88% |
75% |
62% |
Βιγιαρεάλ Β τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-03 |
Λεβάντε
|
3 - 2 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-07-26 |
Βιγιαρεάλ Β
|
0 - 1 |
Χέρκουλες
|
|
2024-07-23 |
Βιγιαρεάλ Β
|
1 - 1 |
Λέιδα
|
|
2024-06-02 |
Βιγιαρεάλ Β
|
1 - 0 |
Σανταντέρ
|
|
2024-05-26 |
Βαγιαδολίδ
|
3 - 2 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-05-20 |
Βιγιαρεάλ Β
|
2 - 2 |
Αλμπαθέτε
|
|
2024-05-12 |
Αμορεμπιέτα
|
2 - 0 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-05-03 |
Βιγιαρεάλ Β
|
0 - 3 |
Λεβάντε
|
|
2024-04-28 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
0 - 3 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-04-20 |
Βιγιαρεάλ Β
|
1 - 0 |
Φερόλ
|
|
2024-04-15 |
Αλκορκόρν
|
1 - 0 |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-04-07 |
Βιγιαρεάλ Β
|
2 - 1 |
Μπούργκος
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
6 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
50% |
25% |
Ελντένσε τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-03 |
Ελντένσε
|
1 - 3 |
Τενερίφη
|
|
2024-07-31 |
Καρταγένα
|
1 - 1 |
Ελντένσε
|
|
2024-07-27 |
Ελντένσε
|
0 - 0 |
Οβιέδο
|
|
2024-07-21 |
Ελντένσε
|
1 - 2 |
Σάντερλαντ
|
|
2024-06-02 |
Ελντένσε
|
0 - 1 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
2024-05-26 |
Έλτσε
|
1 - 2 |
Ελντένσε
|
|
2024-05-18 |
Ελντένσε
|
0 - 0 |
Λεβάντε
|
|
2024-05-10 |
Μπούργκος
|
1 - 2 |
Ελντένσε
|
|
2024-05-05 |
Ελντένσε
|
1 - 2 |
Λεγκανές
|
|
2024-04-28 |
Αλκορκόρν
|
0 - 0 |
Ελντένσε
|
|
2024-04-21 |
Ελντένσε
|
0 - 1 |
Αλμπαθέτε
|
|
2024-04-13 |
Βαγιαδολίδ
|
1 - 0 |
Ελντένσε
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
4 |
6 |
|
6 |
5 |
1 |
| 17% |
33% |
50% |
|
50% |
42% |
8% |
Βιγιαρεάλ Β επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-15 |
Βιγιαρεάλ Β
|
- |
Εσπανιόλ Β
|
|
2024-08-24 |
Εϊβίσα
|
- |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-09-01 |
Βιγιαρεάλ Β
|
- |
Μπέτις Β
|
|
2024-09-07 |
Βιγιαρεάλ Β
|
- |
Ρεάλ Μαδρίτης Β
|
|
2024-09-14 |
Αντεκέρα
|
- |
Βιγιαρεάλ Β
|
|
2024-09-22 |
Βιγιαρεάλ Β
|
- |
Ουέλβα
|
Ελντένσε επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-19 |
Ελντένσε
|
- |
Τενερίφη
|
|
2024-08-24 |
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
- |
Ελντένσε
|
|
2024-09-01 |
Ελντένσε
|
- |
Καρταγένα
|
|
2024-09-08 |
Ελντένσε
|
- |
Αλμερία
|
|
2024-09-14 |
Λεβάντε
|
- |
Ελντένσε
|
|
2024-09-21 |
Ελντένσε
|
- |
Οβιέδο
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.23 |
3.29 |
2.02 |
| Πιθανότητα |
28% |
32% |
40% |
|
2 @ 2.02 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.72 |
1.28 |
| Πιθανότητα |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.28 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.28 |
3.35 |
| Πιθανότητα |
|
75% |
25% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.28 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.88 |
1.77 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.88 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
3.27 |
1.30 |
| Πιθανότητα |
|
32% |
68% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.30 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
1.96 |
| Πιθανότητα |
|
54% |
46% |
|
Ναι @ 1.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-09 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!