Κύπελλο Ιρλανδίας
Παρασκευή, 16.08.2024
19:45
Γουότερφορντ
Άθλόουν Τάουν
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1, 1 - 2)
Νικητής Άθλόουν Τάουν
αποτέλεσμα 1 - 2 μετά από παράταση
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.39 |
4.20 |
6.25 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.75 |
| 45% |
33% |
22% |
1.39 |
|
|
|
84% |
16% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.80 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.70 |
1.40 |
| 77% |
23% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2023-10-28 |
Γουότερφορντ
|
3 - 1 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2023-10-24 |
Άθλόουν Τάουν
|
1 - 1 |
Γουότερφορντ
|
|
2023-09-01 |
Γουότερφορντ
|
1 - 2 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2023-07-28 |
Άθλόουν Τάουν
|
1 - 1 |
Γουότερφορντ
|
|
2023-04-21 |
Γουότερφορντ
|
4 - 3 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2023-03-10 |
Άθλόουν Τάουν
|
0 - 1 |
Γουότερφορντ
|
|
2022-10-21 |
Γουότερφορντ
|
4 - 2 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2022-06-27 |
Άθλόουν Τάουν
|
2 - 5 |
Γουότερφορντ
|
|
2022-05-02 |
Γουότερφορντ
|
1 - 0 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2022-02-18 |
Άθλόουν Τάουν
|
2 - 5 |
Γουότερφορντ
|
|
2021-07-23 |
Άθλόουν Τάουν
|
3 - 3 |
Γουότερφορντ
|
|
2017-07-28 |
Γουότερφορντ
|
3 - 1 |
Άθλόουν Τάουν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
10 |
8 |
7 |
| 67% |
25% |
8% |
|
83% |
67% |
58% |
Γουότερφορντ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-09 |
Μποέμιανς
|
2 - 3 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-08-02 |
Γουότερφορντ
|
1 - 2 |
Σάμροκ Ρόβερς
|
|
2024-07-26 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
2 - 0 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-07-12 |
Γκάλγουεϊ
|
1 - 0 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-07-04 |
Γουότερφορντ
|
1 - 0 |
Σεντ Πάτρικς
|
|
2024-06-28 |
Ντάνταλκ
|
0 - 2 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-06-13 |
Γουότερφορντ
|
0 - 1 |
Σέλμπουρν
|
|
2024-06-07 |
Γουότερφορντ
|
4 - 1 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
|
2024-06-03 |
Ντέρι Σίτι
|
3 - 0 |
Γουότερφορντ
|
|
2024-05-31 |
Γουότερφορντ
|
2 - 1 |
Μποέμιανς
|
|
2024-05-23 |
Γουότερφορντ
|
4 - 2 |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-05-17 |
Σέλμπουρν
|
1 - 0 |
Γουότερφορντ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
6 |
|
8 |
6 |
3 |
| 50% |
0% |
50% |
|
67% |
50% |
25% |
Άθλόουν Τάουν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-12 |
Άθλόουν Τάουν
|
2 - 3 |
Ουέξφορντ
|
|
2024-08-09 |
Κορκ Σίτι
|
0 - 0 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-08-02 |
Άθλόουν Τάουν
|
3 - 3 |
Κέρι
|
|
2024-07-26 |
Κόουβ Ράμπλερς
|
1 - 2 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-07-12 |
Άθλόουν Τάουν
|
4 - 1 |
Λόνγκφορντ
|
|
2024-07-04 |
Γιού Σι Ντι
|
1 - 2 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-06-28 |
Άθλόουν Τάουν
|
1 - 0 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ
|
|
2024-06-13 |
Μπρέι
|
1 - 0 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-06-03 |
Φιν Χαρπς
|
1 - 1 |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-05-31 |
Άθλόουν Τάουν
|
1 - 0 |
Κορκ Σίτι
|
|
2024-05-24 |
Άθλόουν Τάουν
|
2 - 2 |
Γιού Σι Ντι
|
|
2024-05-18 |
Λόνγκφορντ
|
1 - 1 |
Άθλόουν Τάουν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
6 |
4 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
50% |
33% |
Βαθμολογία Πρέμιερ Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Σέλμπουρν |
26 |
13 |
9 |
4 |
29 |
17 |
+12 |
48 |
| 2 |
Ντέρι Σίτι |
27 |
12 |
10 |
5 |
41 |
23 |
+18 |
46 |
| 3 |
Γουότερφορντ |
27 |
12 |
4 |
11 |
37 |
32 |
+5 |
40 |
| 4 |
Σλάιγκο Ρόβερς |
27 |
11 |
7 |
9 |
33 |
32 |
+1 |
40 |
| 5 |
Σάμροκ Ρόβερς |
25 |
10 |
8 |
7 |
34 |
26 |
+8 |
38 |
| 6 |
Γκάλγουεϊ |
26 |
10 |
8 |
8 |
22 |
19 |
+3 |
38 |
| 7 |
Σεντ Πάτρικς |
27 |
8 |
8 |
11 |
28 |
31 |
-3 |
32 |
| 8 |
Μποέμιανς |
25 |
7 |
7 |
11 |
27 |
32 |
-5 |
28 |
| 9 |
Ντάνταλκ |
27 |
5 |
9 |
13 |
19 |
37 |
-18 |
24 |
| 10 |
Ντρογκέντα Γιουν. |
27 |
4 |
10 |
13 |
29 |
50 |
-21 |
22 |
Βαθμολογία Φέρστ Ντιβίζιον
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Κορκ Σίτι |
27 |
17 |
9 |
1 |
42 |
10 |
+32 |
60 |
| 2 |
Άθλόουν Τάουν |
27 |
12 |
9 |
6 |
40 |
35 |
+5 |
45 |
| 3 |
Γιού Σι Ντι |
27 |
11 |
11 |
5 |
37 |
28 |
+9 |
44 |
| 4 |
Μπρέι |
27 |
11 |
5 |
11 |
40 |
37 |
+3 |
38 |
| 5 |
Ουέξφορντ |
27 |
9 |
10 |
8 |
45 |
43 |
+2 |
37 |
| 6 |
Κόουβ Ράμπλερς |
27 |
9 |
8 |
10 |
33 |
42 |
-9 |
35 |
| 7 |
Φιν Χαρπς |
27 |
9 |
7 |
11 |
25 |
30 |
-5 |
34 |
| 8 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ |
27 |
8 |
8 |
11 |
27 |
27 |
0 |
32 |
| 9 |
Κέρι |
27 |
4 |
9 |
14 |
26 |
38 |
-12 |
21 |
| 10 |
Λόνγκφορντ |
27 |
3 |
8 |
16 |
27 |
52 |
-25 |
17 |
Γουότερφορντ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-23 |
Γουότερφορντ
|
- |
Ντέρι Σίτι
|
|
2024-08-31 |
Σλάιγκο Ρόβερς
|
- |
Γουότερφορντ
|
|
2024-09-13 |
Γουότερφορντ
|
- |
Ντάνταλκ
|
|
2024-09-20 |
Σεντ Πάτρικς
|
- |
Γουότερφορντ
|
|
2024-09-27 |
Γουότερφορντ
|
- |
Γκάλγουεϊ
|
|
2024-10-11 |
Γουότερφορντ
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
Άθλόουν Τάουν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-23 |
Άθλόουν Τάουν
|
- |
Μπρέι
|
|
2024-08-30 |
Ουέξφορντ
|
- |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-09-06 |
Άθλόουν Τάουν
|
- |
Φιν Χαρπς
|
|
2024-09-13 |
Άθλόουν Τάουν
|
- |
Ντρογκέντα Γιουν.
|
|
2024-09-20 |
Τρίτι Γιουνάιτεντ
|
- |
Άθλόουν Τάουν
|
|
2024-09-23 |
Άθλόουν Τάουν
|
- |
Γιού Σι Ντι
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.39 |
4.20 |
6.25 |
| Πιθανότητα |
45% |
33% |
22% |
|
1 @ 1.39 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.10 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
84% |
16% |
|
1X @ 1.10 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
3.80 |
| Πιθανότητα |
|
77% |
23% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.68 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
56% |
44% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.68 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.70 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
35% |
65% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.90 |
1.77 |
| Πιθανότητα |
|
47% |
53% |
|
Όχι @ 1.77 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-16 16:03. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!