Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 16.07.2024
19:30
Γουελντστόουν
(Αγγλία)
Νότς Κάουντι
(Αγγλία)
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Ruislip |
| Εκτός έδρας: |
Νότιγχαμ |
| Απόσταση: |
160.8 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.70 |
3.80 |
1.70 |
2 |
|
|
|
2.00 |
1.24 |
| 29% |
31% |
40% |
1.70 |
|
|
|
31% |
69% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.28 |
|
|
|
1.43 |
2.60 |
|
|
|
2.05 |
1.68 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
44% |
56% |
Τελευταίες 6 απευθείας αγώνες
|
2023-04-07 |
Νότς Κάουντι
|
3 - 0 |
Γουελντστόουν
|
|
2022-10-25 |
Γουελντστόουν
|
1 - 6 |
Νότς Κάουντι
|
|
2022-01-25 |
Γουελντστόουν
|
0 - 0 |
Νότς Κάουντι
|
|
2021-09-14 |
Νότς Κάουντι
|
3 - 2 |
Γουελντστόουν
|
|
2021-03-13 |
Γουελντστόουν
|
0 - 1 |
Νότς Κάουντι
|
|
2020-11-27 |
Νότς Κάουντι
|
3 - 0 |
Γουελντστόουν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
1 |
5 |
|
4 |
4 |
2 |
| 0% |
17% |
83% |
|
67% |
67% |
33% |
Γουελντστόουν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-04-20 |
Όλνταμ
|
2 - 3 |
Γουελντστόουν
|
|
2024-04-16 |
Γουελντστόουν
|
0 - 1 |
Ίστλιχ
|
|
2024-04-13 |
Γουελντστόουν
|
1 - 0 |
Τσέστερφιλντ
|
|
2024-04-11 |
Γουελντστόουν
|
4 - 2 |
Ντόρκινγκ
|
|
2024-04-09 |
Γουελντστόουν
|
1 - 2 |
Σάουθεντ
|
|
2024-04-06 |
Μπόρεχαμ Γούντ
|
4 - 0 |
Γουελντστόουν
|
|
2024-04-01 |
Γουελντστόουν
|
0 - 1 |
Σόλιχαλ
|
|
2024-03-29 |
Όξφορντ Σίτι
|
1 - 0 |
Γουελντστόουν
|
|
2024-03-26 |
Άλτρινκχαμ
|
4 - 1 |
Γουελντστόουν
|
|
2024-03-23 |
Γουελντστόουν
|
1 - 1 |
Κιντερμίνστερ
|
|
2024-03-20 |
Γουελντστόουν
|
0 - 1 |
Μπρόμλεϊ
|
|
2024-03-16 |
Φίλντε
|
1 - 2 |
Γουελντστόουν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
7 |
6 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
58% |
50% |
33% |
Νότς Κάουντι τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-09 |
Alfreton
|
2 - 2 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-04-27 |
Φόρεστ Γκριν
|
1 - 0 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-04-20 |
Νότς Κάουντι
|
1 - 0 |
Κόλτσεστερ
|
|
2024-04-16 |
Νότς Κάουντι
|
2 - 5 |
Στόκπορτ
|
|
2024-04-13 |
Γουόλσολ
|
1 - 3 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-04-06 |
Νότς Κάουντι
|
3 - 0 |
Χάροουγκέιτ
|
|
2024-04-01 |
Νότς Κάουντι
|
3 - 3 |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
|
2024-03-29 |
Σουίντον
|
2 - 1 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-03-23 |
Νότς Κάουντι
|
1 - 2 |
Σάλφορντ
|
|
2024-03-19 |
Μπράντφορντ
|
0 - 3 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-03-16 |
Άκρινγκτον
|
2 - 2 |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-03-12 |
Κρόλεϊ
|
2 - 1 |
Νότς Κάουντι
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
10 |
10 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
83% |
83% |
42% |
Γουελντστόουν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-23 |
Γουελντστόουν
|
- |
Κρόλεϊ
|
|
2024-07-27 |
Γουελντστόουν
|
- |
Μίλτον Κ. Ντονς
|
|
2024-08-10 |
Ντάγκεναμ & Ρ.
|
- |
Γουελντστόουν
|
|
2024-08-17 |
Γουελντστόουν
|
- |
Όλνταμ
|
|
2024-08-20 |
Γουελντστόουν
|
- |
Σάτον
|
|
2024-08-24 |
Χάρτλπουλ
|
- |
Γουελντστόουν
|
Νότς Κάουντι επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Γιόρκ
|
- |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-07-30 |
Boston United
|
- |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-08-03 |
Πιτέρμπορο
|
- |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-08-10 |
Τρανμίρ
|
- |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-08-13 |
Σριούσμπερι
|
- |
Νότς Κάουντι
|
|
2024-08-18 |
Νότς Κάουντι
|
- |
Φλίτγουντ Τάουν
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.70 |
3.80 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
29% |
31% |
40% |
|
2 @ 1.70 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
2.00 |
1.24 |
| Πιθανότητα |
31% |
69% |
|
X2 @ 1.24 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.12 |
5.28 |
| Πιθανότητα |
|
82% |
18% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.12 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.43 |
2.60 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.43 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.05 |
1.68 |
| Πιθανότητα |
|
44% |
56% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.68 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.46 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
63% |
37% |
|
Ναι @ 1.46 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-16 16:01. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!