Λιγκ Καπ Αγγλίας
Τρίτη, 13.08.2024
19:45
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1, 2 - 4)
Νικητής Μπάρνσλεϊ
αποτέλεσμα 2 - 4 μετά από παράταση
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Χονδρόπανο |
| Εκτός έδρας: |
Μπάρνσλεϊ |
| Απόσταση: |
74.9 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
DW Stadium
|
| Χωρητικότητα: |
25 133 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:45 (19:45 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.40 |
2.70 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 34% |
32% |
34% |
3.40 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
33% |
67% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-01-01 |
Μπάρνσλεϊ
|
1 - 1 |
Γουίγκαν
|
|
2023-08-26 |
Γουίγκαν
|
0 - 2 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2020-07-11 |
Μπάρνσλεϊ
|
0 - 0 |
Γουίγκαν
|
|
2019-08-31 |
Γουίγκαν
|
0 - 0 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2017-04-13 |
Γουίγκαν
|
3 - 2 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2016-11-19 |
Μπάρνσλεϊ
|
0 - 0 |
Γουίγκαν
|
|
2016-05-08 |
Γουίγκαν
|
1 - 4 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2015-12-19 |
Μπάρνσλεϊ
|
0 - 2 |
Γουίγκαν
|
|
2015-12-05 |
Γουίγκαν
|
2 - 2 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2014-02-18 |
Γουίγκαν
|
2 - 0 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2013-08-03 |
Μπάρνσλεϊ
|
0 - 4 |
Γουίγκαν
|
|
2003-05-03 |
Γουίγκαν
|
1 - 0 |
Μπάρνσλεϊ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
8 |
4 |
4 |
| 42% |
42% |
17% |
|
67% |
33% |
33% |
Γουίγκαν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-10 |
Γουίγκαν
|
0 - 1 |
Τσάρλτον
|
|
2024-08-03 |
Μπάροου
|
1 - 0 |
Γουίγκαν
|
|
2024-08-02 |
Τρανμίρ
|
2 - 1 |
Γουίγκαν
|
|
2024-07-27 |
Γουίγκαν
|
1 - 1 |
Μπλάκμπερν
|
|
2024-07-20 |
Φίλντε
|
0 - 4 |
Γουίγκαν
|
|
2024-07-19 |
Τσόρλεϊ
|
0 - 0 |
Γουίγκαν
|
|
2024-07-13 |
Άκρινγκτον
|
1 - 4 |
Γουίγκαν
|
|
2024-04-27 |
Γουίγκαν
|
2 - 0 |
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
2024-04-20 |
Πόρτσμουθ
|
1 - 2 |
Γουίγκαν
|
|
2024-04-13 |
Λίνκολν
|
1 - 2 |
Γουίγκαν
|
|
2024-04-09 |
Τσάρλτον
|
2 - 2 |
Γουίγκαν
|
|
2024-04-06 |
Γουίγκαν
|
0 - 0 |
Πορτ Βέιλ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
8 |
6 |
3 |
| 42% |
33% |
25% |
|
67% |
50% |
25% |
Μπάρνσλεϊ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-08-09 |
Μπάρνσλεϊ
|
1 - 2 |
Μάνσφιλντ
|
|
2024-08-06 |
Μπάρνσλεϊ
|
0 - 4 |
Ρόμα
|
|
2024-07-31 |
Μπάρνσλεϊ
|
4 - 3 |
Ντέρμπι
|
|
2024-07-26 |
Μπάρνσλεϊ
|
0 - 1 |
Μαγιόρκα
|
|
2024-07-20 |
Άκρινγκτον
|
0 - 3 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-07-13 |
Alfreton
|
1 - 3 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-05-07 |
Μπόλτον
|
2 - 3 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-05-03 |
Μπάρνσλεϊ
|
1 - 3 |
Μπόλτον
|
|
2024-04-27 |
Μπάρνσλεϊ
|
1 - 1 |
Νορθάμπτον
|
|
2024-04-20 |
Μπλάκπουλ
|
3 - 2 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-04-16 |
Πόρτσμουθ
|
3 - 2 |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-04-13 |
Μπάρνσλεϊ
|
2 - 2 |
Ρέντινγκ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
10 |
8 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
83% |
67% |
Βαθμολογία Λιγκ Ουάν
| Θ |
Ομάδα |
Αγν |
Ν |
Ι |
Η |
ΓΥ |
ΓΚ |
ΔΤ |
Βαθ |
| 1 |
Στόκπορτ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 1 |
Χάντερσφιλντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 3 |
Λίνκολν |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 3 |
Ρέξαμ |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Μπόλτον |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Κρόλεϊ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Μάνσφιλντ |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 8 |
Μπρίστολ Ρόβερς |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Έξετερ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Στίβενατζ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Τσάρλτον |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 12 |
Μπέρμιγχαμ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 12 |
Ρέντινγκ |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 14 |
Μπάρτον |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 14 |
Γουίκομ |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 16 |
Μπάρνσλεϊ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 16 |
Μπλάκπουλ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 16 |
Λέιτον Όριεντ |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 19 |
Νορθάμπτον |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Ρόδεραμ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Γουίγκαν |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 19 |
Σριούσμπερι |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 23 |
Κέιμπριτζ |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 23 |
Πιτέρμπορο |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Γουίγκαν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Ρέντινγκ
|
- |
Γουίγκαν
|
|
2024-08-24 |
Γουίγκαν
|
- |
Κρόλεϊ
|
|
2024-08-31 |
Μπέρμιγχαμ
|
- |
Γουίγκαν
|
|
2024-09-03 |
Γουίγκαν
|
- |
Μόρκαμ
|
|
2024-09-14 |
Μπρίστολ Ρόβερς
|
- |
Γουίγκαν
|
|
2024-09-21 |
Λίνκολν
|
- |
Γουίγκαν
|
Μπάρνσλεϊ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-08-17 |
Λίνκολν
|
- |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-08-24 |
Μπάρνσλεϊ
|
- |
Νορθάμπτον
|
|
2024-08-27 |
Μπάρνσλεϊ
|
- |
Σέφιλντ Γιουν.
|
|
2024-08-31 |
Κρόλεϊ
|
- |
Μπάρνσλεϊ
|
|
2024-09-07 |
Μπάρνσλεϊ
|
- |
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
2024-09-14 |
Στίβενατζ
|
- |
Μπάρνσλεϊ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
2.55 |
3.40 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 3.40 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.44 |
1.50 |
| Πιθανότητα |
50% |
50% |
|
1X @ 1.44 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.22 |
4.00 |
| Πιθανότητα |
|
76% |
24% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.75 |
2.05 |
| Πιθανότητα |
|
53% |
47% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.75 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.75 |
1.40 |
| Πιθανότητα |
|
33% |
67% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.40 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.62 |
2.20 |
| Πιθανότητα |
|
58% |
42% |
|
Ναι @ 1.62 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-08-13 16:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!