Φιλικά Συλλόγων
Τρίτη, 23.07.2024
14:00
Βίλεμ ΙΙ
(Ολλανδία)
Ρόντα
(Ολλανδία)
αναβλήθηκε
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Tilburg |
| Εκτός έδρας: |
Kerkrade |
| Απόσταση: |
102.3 χλμ |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.63 |
3.90 |
3.90 |
1 |
|
|
|
1.22 |
2.10 |
| 41% |
30% |
29% |
1.63 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.56 |
|
|
|
1.41 |
2.65 |
|
|
|
2.00 |
1.70 |
| 83% |
17% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
45% |
55% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-02-23 |
Βίλεμ ΙΙ
|
2 - 3 |
Ρόντα
|
|
2023-10-21 |
Ρόντα
|
0 - 1 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2023-05-19 |
Ρόντα
|
2 - 2 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2023-01-06 |
Βίλεμ ΙΙ
|
1 - 0 |
Ρόντα
|
|
2018-02-25 |
Βίλεμ ΙΙ
|
1 - 0 |
Ρόντα
|
|
2018-02-01 |
Βίλεμ ΙΙ
|
2 - 2 |
Ρόντα
|
|
2017-09-16 |
Ρόντα
|
1 - 3 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2017-05-07 |
Ρόντα
|
1 - 0 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2016-08-27 |
Βίλεμ ΙΙ
|
0 - 0 |
Ρόντα
|
|
2016-05-08 |
Ρόντα
|
2 - 3 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2015-12-20 |
Βίλεμ ΙΙ
|
3 - 2 |
Ρόντα
|
|
2014-07-18 |
Βίλεμ ΙΙ
|
1 - 0 |
Ρόντα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
6 |
6 |
6 |
| 58% |
25% |
17% |
|
50% |
50% |
50% |
Βίλεμ ΙΙ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-20 |
Βίλεμ ΙΙ
|
5 - 0 |
Λόμελ
|
|
2024-07-13 |
Ντόρντρεχτ
|
4 - 4 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-05-10 |
Βίλεμ ΙΙ
|
3 - 2 |
Τέλσταρ
|
|
2024-05-03 |
Ντόρντρεχτ
|
1 - 1 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-04-26 |
Βίλεμ ΙΙ
|
1 - 1 |
Γκρόνινγκεν
|
|
2024-04-20 |
MVV Μάαστριχτ
|
1 - 1 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-04-12 |
Βίλεμ ΙΙ
|
4 - 1 |
Γιονγκ ΑΖ
|
|
2024-04-08 |
Γιονγκ Ουτρέχτης
|
1 - 1 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-03-29 |
Χελμόντ
|
0 - 2 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-03-23 |
Βίλεμ ΙΙ
|
2 - 0 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
|
2024-03-15 |
Ντεν Μπος
|
1 - 4 |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-03-08 |
Βίλεμ ΙΙ
|
3 - 0 |
FC Αϊντχόφεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
5 |
0 |
|
12 |
6 |
5 |
| 58% |
42% |
0% |
|
100% |
50% |
42% |
Ρόντα τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-19 |
Ρόντα
|
0 - 1 |
Σ. Ρόττερνταμ
|
|
2024-07-12 |
Ρόντα
|
2 - 0 |
Λιρς Κεμπεζόνεν
|
|
2024-05-17 |
Ρόντα
|
0 - 5 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
|
2024-05-13 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
3 - 1 |
Ρόντα
|
|
2024-05-10 |
Γκρόνινγκεν
|
2 - 0 |
Ρόντα
|
|
2024-05-03 |
Ρόντα
|
2 - 0 |
Καμπούρ
|
|
2024-04-26 |
Γιόνγκ Άγιαξ
|
1 - 1 |
Ρόντα
|
|
2024-04-19 |
Ρόντα
|
1 - 1 |
Ντε Χράαφσχαπ
|
|
2024-04-12 |
Ος FC
|
1 - 4 |
Ρόντα
|
|
2024-04-07 |
Ρόντα
|
2 - 1 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
|
2024-04-01 |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
2 - 3 |
Ρόντα
|
|
2024-03-23 |
Ρόντα
|
3 - 1 |
ΝΑΚ Μπρέντα
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
6 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
50% |
42% |
Βίλεμ ΙΙ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Βίλεμ ΙΙ
|
- |
Σ. Ρόττερνταμ
|
|
2024-08-03 |
Μπρίστολ Σίτι
|
- |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-08-10 |
Φέγενορντ
|
- |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-08-18 |
Βίλεμ ΙΙ
|
- |
Γκόου Εχέντ Ιγκλς
|
|
2024-08-25 |
Χέρακλες
|
- |
Βίλεμ ΙΙ
|
|
2024-08-31 |
Βίλεμ ΙΙ
|
- |
Σ. Ρόττερνταμ
|
Ρόντα επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-27 |
Ρόντα
|
- |
Alemannia Aachen
|
|
2024-08-02 |
Γιόνγκ ΠΣΦ
|
- |
Ρόντα
|
|
2024-08-12 |
Γιονγκ ΑΖ
|
- |
Ρόντα
|
|
2024-08-16 |
Ρόντα
|
- |
Ος FC
|
|
2024-08-25 |
ΦΦΦ-Φένλο
|
- |
Ρόντα
|
|
2024-09-01 |
Ρόντα
|
- |
Ντε Χράαφσχαπ
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
1.63 |
3.90 |
3.90 |
| Πιθανότητα |
41% |
30% |
29% |
|
1 @ 1.63 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.22 |
2.10 |
| Πιθανότητα |
71% |
29% |
|
1X @ 1.22 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.12 |
5.56 |
| Πιθανότητα |
|
83% |
17% |
|
Πάνω 1.5 @ 1.12 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.41 |
2.65 |
| Πιθανότητα |
|
66% |
34% |
|
Πάνω 2.5 @ 1.41 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.00 |
1.70 |
| Πιθανότητα |
|
45% |
55% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.70 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.46 |
2.50 |
| Πιθανότητα |
|
64% |
36% |
|
Ναι @ 1.46 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-23 12:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!