Σούπερ Λιγκ - Ελβετία
Σάββατο, 20.07.2024
19:30
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Πληροφορία |
| Πόλη |
| Εντός έδρας: |
Winterthur |
| Εκτός έδρας: |
Sankt Gallen |
| Απόσταση: |
47.7 χλμ |
| Στάδιο |
| Στάδιο: |
Stadion Schutzenwiese
|
| Χωρητικότητα: |
8 550 |
| Διαστάσεις: |
105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: |
Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης |
| Ωρα: |
19:30 (20:30 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 |
X |
2 |
Π/Α |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.50 |
3.70 |
2.00 |
12 |
|
|
|
1.80 |
1.29 |
| 31% |
30% |
39% |
1.29 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.13 |
6.00 |
|
|
|
1.44 |
2.70 |
|
|
|
2.10 |
1.67 |
| 25% |
75% |
|
|
|
18% |
82% |
|
|
|
15% |
85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
|
2024-05-20 |
Βίντερτουρ
|
1 - 3 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-02-17 |
Σεν Γκάλεν
|
2 - 2 |
Βίντερτουρ
|
|
2023-11-11 |
Σεν Γκάλεν
|
4 - 2 |
Βίντερτουρ
|
|
2023-10-22 |
Βίντερτουρ
|
2 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2023-04-16 |
Σεν Γκάλεν
|
2 - 3 |
Βίντερτουρ
|
|
2023-03-19 |
Βίντερτουρ
|
1 - 0 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2022-10-30 |
Βίντερτουρ
|
1 - 0 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2022-07-23 |
Σεν Γκάλεν
|
2 - 0 |
Βίντερτουρ
|
|
2022-01-13 |
Σεν Γκάλεν
|
5 - 5 |
Βίντερτουρ
|
|
2019-09-13 |
Βίντερτουρ
|
2 - 0 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2017-01-06 |
Σεν Γκάλεν
|
4 - 1 |
Βίντερτουρ
|
|
2016-01-31 |
Βίντερτουρ
|
0 - 3 |
Σεν Γκάλεν
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
50% |
Βίντερτουρ τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Βίντερτουρ
|
1 - 0 |
Α. Λουστενάου
|
|
2024-07-02 |
Βίντερτουρ
|
1 - 0 |
Μπραουνσβάιγκ
|
|
2024-06-28 |
Βίντερτουρ
|
3 - 2 |
Ράπερσβιλ
|
|
2024-06-25 |
Βίντερτουρ
|
4 - 1 |
Μπάντεν
|
|
2024-05-25 |
Γιούνγκ Μπόις
|
3 - 0 |
Βίντερτουρ
|
|
2024-05-20 |
Βίντερτουρ
|
1 - 3 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-05-16 |
Λουγκάνο
|
4 - 2 |
Βίντερτουρ
|
|
2024-05-12 |
Βίντερτουρ
|
1 - 3 |
Ζυρίχη
|
|
2024-05-04 |
Σερβέτ
|
2 - 1 |
Βίντερτουρ
|
|
2024-04-28 |
Βίντερτουρ
|
0 - 1 |
Σερβέτ
|
|
2024-04-21 |
Βίντερτουρ
|
1 - 2 |
Γιούνγκ Μπόις
|
|
2024-04-14 |
Λωζάν Ούκι
|
0 - 1 |
Βίντερτουρ
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
8 |
8 |
5 |
| 42% |
0% |
58% |
|
67% |
67% |
42% |
Σεν Γκάλεν τελευταίοι 12 αγώνες
|
2024-07-13 |
Βαντούζ
|
0 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-07-06 |
Ράπερσβιλ
|
3 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-06-30 |
Σεν Γκάλεν
|
2 - 1 |
Ουνιβ. Κραϊόβα
|
|
2024-06-26 |
Σεν Γκάλεν
|
0 - 2 |
Λουντόγκορετς
|
|
2024-05-25 |
Σεν Γκάλεν
|
1 - 2 |
Ζυρίχη
|
|
2024-05-20 |
Βίντερτουρ
|
1 - 3 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-05-16 |
Γιούνγκ Μπόις
|
3 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-05-12 |
Σεν Γκάλεν
|
1 - 1 |
Σερβέτ
|
|
2024-05-04 |
Λουγκάνο
|
0 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-04-21 |
Ζυρίχη
|
0 - 1 |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-04-13 |
Σεν Γκάλεν
|
5 - 1 |
Ιβερντόν
|
|
2024-04-07 |
Σεν Γκάλεν
|
2 - 2 |
Γιούνγκ Μπόις
|
| Ν |
Ι |
Η |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
5 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
42% |
Βίντερτουρ επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-28 |
Ζυρίχη
|
- |
Βίντερτουρ
|
|
2024-08-04 |
Βίντερτουρ
|
- |
Ιβερντόν
|
|
2024-08-10 |
Σιόν
|
- |
Βίντερτουρ
|
|
2024-08-24 |
Λουκέρνη
|
- |
Βίντερτουρ
|
|
2024-09-01 |
Βίντερτουρ
|
- |
Σερβέτ
|
|
2024-09-05 |
Βίντερτουρ
|
- |
Τούν
|
Σεν Γκάλεν επόμενοι 6 αγώνες
|
2024-07-25 |
Σεν Γκάλεν
|
- |
Τόμπολ
|
|
2024-07-28 |
Σεν Γκάλεν
|
- |
Γιούνγκ Μπόις
|
|
2024-08-01 |
Τόμπολ
|
- |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-08-04 |
Λωζάνη
|
- |
Σεν Γκάλεν
|
|
2024-08-07 |
Σεν Γκάλεν
|
- |
Σλασκ
|
|
2024-08-11 |
Σεν Γκάλεν
|
- |
Γκρασχόπερς
|
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Αποδόσεις |
3.50 |
3.70 |
2.00 |
| Πιθανότητα |
31% |
30% |
39% |
|
12 @ 1.29 |
| Διπλή ευκαιρία |
1X |
X2 |
| Αποδόσεις |
1.80 |
1.29 |
| Πιθανότητα |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.29 |
| Πάνω/Κάτω 1.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.13 |
6.00 |
| Πιθανότητα |
|
25% |
75% |
|
Κάτω 1.5 @ 6.00 |
| Πάνω/Κάτω 2.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
1.44 |
2.70 |
| Πιθανότητα |
|
18% |
82% |
|
Κάτω 2.5 @ 2.70 |
| Πάνω/Κάτω 3.5 |
Πάν |
Κάτ |
| Αποδόσεις |
|
2.10 |
1.67 |
| Πιθανότητα |
|
15% |
85% |
|
Κάτω 3.5 @ 1.67 |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες |
Ναι |
Όχι |
| Αποδόσεις |
|
1.40 |
2.75 |
| Πιθανότητα |
|
19% |
81% |
|
Όχι @ 2.75 |
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-20 16:00. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!