1 Λίγκα - Ρωσία
Κυριακή, 14.07.2024
11:00
11:00

Γιενισέι

Καμάζ
2 - 1
(0 - 0, 2 - 1)
| Πληροφορία | |
|---|---|
| Πόλη | |
| Εντός έδρας: | Κρασνογιάρσκ |
| Εκτός έδρας: | Naberezhnye Chelny |
| Απόσταση: | 2 487.7 χλμ |
| Στάδιο | |
| Στάδιο: | Central Stadium Krasnoyarsk |
| Χωρητικότητα: | 22 500 |
| Διαστάσεις: | 105 x 68 μ |
| Φωτογραφίες: | Google maps (χάρτης) |
| Ώρα Έναρξης | |
| Ωρα: | 11:00 (17:00 τοπική ώρα) |
Αποδόσεις
| 1 | X | 2 | Π/Α | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 3.70 | 4.94 | 1 | 1.15 | 2.09 | |||
| 41% | 34% | 25% | 1.65 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.14 | 1.97 | 1.77 | 3.34 | 1.25 | ||||||
| 2% | 98% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Τελευταίες 12 απευθείας αγώνες
| 2024-05-08 | Καμάζ | 1 - 1 | Γιενισέι |
| 2023-10-28 | Γιενισέι | 2 - 0 | Καμάζ |
| 2023-05-06 | Γιενισέι | 2 - 1 | Καμάζ |
| 2022-10-14 | Καμάζ | 1 - 0 | Γιενισέι |
| 2022-04-30 | Γιενισέι | 0 - 0 | Καμάζ |
| 2021-10-13 | Καμάζ | 1 - 1 | Γιενισέι |
| 2020-02-17 | Καμάζ | 2 - 2 | Γιενισέι |
| 2015-11-21 | Γιενισέι | 2 - 0 | Καμάζ |
| 2015-07-27 | Καμάζ | 0 - 1 | Γιενισέι |
| 2012-05-08 | Καμάζ | 2 - 1 | Γιενισέι |
| 2011-09-01 | Καμάζ | 2 - 0 | Γιενισέι |
| 2011-04-28 | Γιενισέι | 1 - 1 | Καμάζ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 3 | 1 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 25% | 8% |
Γιενισέι τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-07-07 | Ρούμπιν Καζάν | 3 - 1 | Γιενισέι |
| 2024-06-26 | Νίζνι Νόβγκοροντ | 0 - 4 | Γιενισέι |
| 2024-05-25 | Γιενισέι | 2 - 0 | Τιουμέν |
| 2024-05-18 | Τσερνομόρετς | 0 - 2 | Γιενισέι |
| 2024-05-12 | Γιενισέι | 2 - 0 | Κουμπάν |
| 2024-05-08 | Καμάζ | 1 - 1 | Γιενισέι |
| 2024-05-04 | Νεφτεκίμικ | 0 - 0 | Γιενισέι |
| 2024-04-28 | Γιενισέι | 1 - 1 | Βόλγκα-Γκάζπρομ |
| 2024-04-24 | Σαρατόφ | 0 - 2 | Γιενισέι |
| 2024-04-20 | ΣΚΑ Κάμπαροφσκ | 3 - 0 | Γιενισέι |
| 2024-04-13 | Γιενισέι | 4 - 1 | Αλάνια Βλαντικαφκάζ |
| 2024-04-07 | Δυναμό Μακατσκαλά | 1 - 0 | Γιενισέι |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 10 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 83% | 33% | 25% |
Καμάζ τελευταίοι 12 αγώνες
| 2024-06-29 | Κρίλια Σόβετοφ | 1 - 2 | Καμάζ |
| 2024-06-27 | Ρούμπιν Καζάν | 2 - 1 | Καμάζ |
| 2024-05-25 | Καμάζ | 1 - 2 | Σαρατόφ |
| 2024-05-20 | Τιουμέν | 2 - 0 | Καμάζ |
| 2024-05-12 | Καμάζ | 1 - 3 | Ροντίνα Μόσχας |
| 2024-05-08 | Καμάζ | 1 - 1 | Γιενισέι |
| 2024-05-04 | ΣΚΑ Κάμπαροφσκ | 0 - 0 | Καμάζ |
| 2024-04-28 | Καμάζ | 1 - 0 | Άκρον Τολιάτι |
| 2024-04-24 | Κίμκι | 1 - 0 | Καμάζ |
| 2024-04-20 | Καμάζ | 1 - 0 | Τσερνομόρετς |
| 2024-04-14 | Κουμπάν | 1 - 2 | Καμάζ |
| 2024-04-06 | Καμάζ | 2 - 2 | Βόλγκα-Γκάζπρομ |
| Ν | Ι | Η | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 6 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 50% | 17% |
Βαθμολογία 1 Λίγκα
| Θ | Ομάδα | Αγν | ΔΤ | Βαθ |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Άρσεναλ Τούλα | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Τσερνομόρετς | 1 | -1 | 0 |
| 3 | Αλάνια Βλαντικαφκάζ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Βάλτικα | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Γιενισέι | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Καμάζ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Νεφτεκίμικ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ροντίνα Μόσχας | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ρ. Βόλγκογκραντ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | ΣΚΑ Κάμπαροφσκ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σαρατόφ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σότσι | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Τορπέντο Μόσχας | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Τιουμέν | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ουράλ | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Ούφα | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Τσάικα | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Σινίκ Γιάροσλαβ | 0 | 0 | 0 |
Θέση στο πρωτάθλημα
| Γιενισέι | Καμάζ | |
| Θέση | 3 | 3 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
| Θέση | 2 | 2 |
| Βαθμοί | 0 | 0 |
Φόρμα στο πρωτάθλημα
| Γιενισέι | Καμάζ | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Νίκες Ισοπαλίες Ήττες |
0
0 0 |
0
0 0 |
Γκολ στο πρωτάθλημα
| Γιενισέι | Καμάζ | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
| Εντός έδρας | Εκτός έδρας | |
|
Γκολ που επιτεύχθησαν Γκολ που δέχτηκε |
0
0 |
0
0 |
Συνολικές στατιστικές για το 1 Λίγκα
| Αγώνες (1) | |
| Εντός έδρας νίκες | 100% |
| Ισοπαλίες | 0% |
| Εκτός έδρας νίκες | 0% |
| Ολοκληρωμένοι αγώνες | 100% |
| Γκολ (1) | |
| Γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εντός έδρας γκολ ανά αγώνα | 1.00 |
| Εκτός έδρας γκολ ανά αγώνα | 0.00 |
| Εντός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 100% |
| Εκτός έδρας γκολ που επιτεύχθησαν | 0% |
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | 0% |
| Πάνω 1.5 | 0% |
| Πάνω 2.5 | 0% |
| Πάνω 3.5 | 0% |
Γιενισέι επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-07-20 | Σαρατόφ | - | Γιενισέι |
| 2024-07-27 | Γιενισέι | - | Τορπέντο Μόσχας |
| 2024-08-05 | Άρσεναλ Τούλα | - | Γιενισέι |
| 2024-08-10 | Αλάνια Βλαντικαφκάζ | - | Γιενισέι |
| 2024-08-18 | Γιενισέι | - | Σότσι |
| 2024-08-25 | Τσάικα | - | Γιενισέι |
Καμάζ επόμενοι 6 αγώνες
| 2024-07-20 | Άρσεναλ Τούλα | - | Καμάζ |
| 2024-07-27 | Σαρατόφ | - | Καμάζ |
| 2024-08-04 | Ροντίνα Μόσχας | - | Καμάζ |
| 2024-08-12 | Καμάζ | - | Τορπέντο Μόσχας |
| 2024-08-17 | Καμάζ | - | ΣΚΑ Κάμπαροφσκ |
| 2024-08-25 | Βάλτικα | - | Καμάζ |
Αποδόσεις και Πιθανότητες
| Στάνταρ 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.65 | 3.70 | 4.94 |
| Πιθανότητα | 41% | 34% | 25% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Διπλή ευκαιρία | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.15 | 2.09 |
| Πιθανότητα | 74% | 26% |
| 1X @ 1.15 | ||
| Πάνω/Κάτω 1.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.29 | 3.14 | |
| Πιθανότητα | 2% | 98% | |
| Κάτω 1.5 @ 3.14 | |||
| Πάνω/Κάτω 2.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.97 | 1.77 | |
| Πιθανότητα | 5% | 95% | |
| Κάτω 2.5 @ 1.77 | |||
| Πάνω/Κάτω 3.5 | Πάν | Κάτ | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 3.34 | 1.25 | |
| Πιθανότητα | 15% | 85% | |
| Κάτω 3.5 @ 1.25 | |||
| Να Σκοράρουν και οι Δύο Ομάδες | Ναι | Όχι | |
|---|---|---|---|
| Αποδόσεις | 1.94 | 1.79 | |
| Πιθανότητα | 5% | 95% | |
| Όχι @ 1.79 | |||
*** Οι αποδόσεις είναι οι μέσοι όροι που υπολογίζονται από πολλούς διαφορετικούς μπουκμέικερς και ισχύουν την ώρα της τελευταίας ενημέρωσης - 2024-07-14 08:04. Αλλαγές είναι δυνατές αυτή τη στιγμή!
